16.05.2014

Liam


Liam Michael Stewart

W skrócie Lee
Liam'a numer PSI: 42755, czyli data urodzin taty Alex Bracken (27.04.1955).

Jego urodziny przypadają na 1 maja. Ma 18/19 lat.

Ma dwójkę rodzeństwa: starszego brata Cole i młodszą siostrę Claire.

Liam jest jednym z ulubionych imion Bracken i jego nazwisko Stewart wzięło się z powodu stosunku do słowa steward (właściwie wszystkie trzy jego - Liam Michael Stewart, są związane z ideą posiadania chęci ochrony, który jest kluczową częścią jego osobowości).

 Wie wszystko o samochodach, ponieważ Harry (jego ojczym, który pracował w sklepie jako mechanik po wyjściu z wojska) wziął go pod swoje skrzydła i nauczył go jak uniknąć kontynuowanie 'drogi z problemami' po Colu.Liam był wykorzystywany przez Claire na każdym kroku i bawił się z nią Barbie i on jest tym, który ją znalazł, kiedy nie obudziła się pewnego ranka.

Był zastraszany nieustępliwie w szóstej klasie przez dzieci w szkole i jego brata, zastraszanie w szkole nie zatrzymało się aż Cole (który był najwyraźniej w porządku z nikim innym) "zajmował się" nim jedno popołudnie.

Liam i Cole mają tego samego ojca, ale ojcem Claire był Harry. (Oni nie są naprawdę rodzajem ludzi, którzy używają wszelkich rodzai wyróżnień czy etykiet takich jak "przyrodnia siostra").Liam, nasz kierowca, miał na sobie podniszczoną skórzaną kurtkę, ciemniejszą na linii ramion, gdzie była wilgotna od deszczu. Jego włosy w jasnym odcieniu popielatego blond stawały dęba, kiedy przeczesywał je ręką. Od czasu do czasu spoglądał w bok na ciemnoskórego nastolatka, jednak dopiero gdy spojrzał w tylne lusterko, zauważyłam, że ma niebieskie oczy.

2 komentarze:

 1. Jego inicjały LMS jako skrót znaczą Like My Status ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam cię na moje dwa blogi:

  ~ a'la lifestylowy http://bambusowy-kwiat.blogspot.com/
  ~ oraz ff http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że zajrzysz.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.