06.05.2014

Never Fade


Opis:
Ruby nigdy nie prosiła się o zdolności, które prawie kosztowały ją własne życie. Teraz musi używać ich codziennie, wykonując niebezpieczne misje, które mają na celu obalenie skorumpowanego rządu. Członkowie Ligi Dzieci nazywają ją liderką, ale ona wie, kim tak naprawdę jest: potworem. 

Kiedy Ruby zostaje powierzona wybuchowa tajemnica, dziewczyna musi wyruszyć na najniebezpieczniejszą misję swojego życia, co oznacza również pozostawienie Ligi Dzieci. Kluczowe informacje na temat choroby, która zabiła większość amerykańskich dzieci - a Ruby i innych, którzy przeżyli, zmieniła w znienawidzonych wyrzutków - przetrwały każdą próbę ich zniszczenia. Ale prawda zapisana jest tylko w jednym miejscu: karcie pamięci w rękach Liama Stewarta, chłopaka, który kiedyś był dla Ruby przyszłością, a teraz jej nie rozpoznaje.

Ruby rozpaczliwie przemierza kraj w poszukiwaniu Liama oraz odpowiedzi na temat katastrofy, od której zależy jej życie i życie całej Ameryki. Dziewczyna jest rozdarta między starymi przyjaciółmi a obietnicą, by służyć Lidze. Zrobi wszystko by ocalić ludzi, których kocha... Ale co jeśli wygranie wojny oznacza utratę siebie?

źródło:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.