19.05.2014

Pulpet


Charles Carrington Meriwether IV

Chubs czyli Pulpet ;)

Chubs nazwano Chubs przed rozpracowaniem jakie będzie miał nazwisko, zarówno Chubs i Zu w początkowej burzy mózgów, po prostu jakby pojawiło się 'w mojej głowie'. Prawdziwe nazwisko Chubs'a jest "Charles Carrington Meriwether IV".
Carrington jest to nazwisko mamy Alex Bracken, a Meriwether został wybrany ironicznie jak to w zasadzie oznacza "ze słonecznym ułożeniem/rozporządzeniem".Chubs jako dziecko był zbyt przerażony, aby nauczyć się jeździć na rowerze tak, że nadal nie wie, w jaki sposób się jeździ.

Jest uczulony na koty, mimo że ma nieco obsesje na ich punkcie (on naprawdę ma obsesję na punkcie  słodkich 'dzieci' zwierząt, szczerze mówiąc).

Nigdy nie miał ospy wietrznej, więc żyje w rzeczywistym terrorze każdego dnia.Drugi chłopiec gapił się na mnie zza cienkich metalowych okularów. Z dezaprobatą zacisnął usta,
podobnie jak robiła to moja mama, kiedy późnym wieczorem odkrywała, że nie leżę jeszcze w łóżku. Jego uszy były zbyt duże w stosunku do twarzy i odstawały mu od głowy, a wszystko to, co znajdowało się pomiędzy nimi, od szerokiego czoła przez wąską nasadę nosa po pełne wargi, wydawało się ciemnieć z gniewu. W jego oczach paliła się taka żądza krwi, że przestraszyłam się, iż należy do Czerwonych.

Pulpet? To musiał być jakiś żart. Przecież ten dzieciak był chudy jak patyk! Każda część jego ciała, od nosa aż po palce, była długa i wąska.

- Podejrzewam, że ty nie masz na imię Pulpet?
- Nie. - Pociągnął wyniośle nosem. - Liam nazwał mnie tak w obozie.
- Był tłuściutki jak prosiątko. - Na twarzy Liama pojawił się mały
uśmieszek. - Okazuje się, że praca fizyczna i ubogi jadłospis działają lepiej niż
zajęcia na siłowni. Zu może to potwierdzić.

2 komentarze:

 1. Pulpet był czerwony czy tylko tak wydawało się Ruby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Pulpet jest niebieski.
   /LilyRusko

   Usuń

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.