12.06.2014

Clancy

Przepraszam, że tak późno - najpierw problem z laptopem a później z informacjami.


Clancy Gray

Tak jak imię Ruby było coś w rodzaju żartu.
Imię Clancy jest pochodzenia irlandzkiego i gaelickiego, a w rozumieniu Clancy jest synem Flannchadh'aFlannchadh jest to starożytna irlandzka nazwa co oznacza czerwony wojownik.


Jego urodziny są 28 marca i ma 18/19 lat.

W 1 części jest przedstawiany jako Uciekinier; jest synem 'aktualnego' prezydenta (którym także manipulował)

Był pierwszy który jako 'wyleczony' z OMNI opuścił obóz (Thurmond), a także wiszą tam jego portrety.

Alex Bracken opisuje jego charakter takimi słowami:
Clancy jest mistrzem manipulacji na więcej niż jeden sposób; jego specjalnością jest określenie co osoba chce (na przykład z East River - bezpieczne schronienie) i obracając ją na jego korzyść - aby dostać to czego chce. Myślę, że jest naturalnie charyzmatyczny i używa swoich zdolności by dokuczać innym.
Poznałabym go wszędzie, nawet gdyby zgolił te swoje gęste, falowane czarne włosy... Nawet gdyby wytatuował sobie policzki, a w długim, prostym nosie umieścił kolczyki. Przez sześć lat wpatrywałam się w jego portrety rozwieszone w Thurmond, zapamiętując każde znamię na jego twarzy i kształt wąskich ust. Wiedziałam nawet, jak układa się linia jego włosów. Jednak nie można było tego porównać z ujrzeniem go na żywo. Portretom nie udało się uchwycić jego ciemnych oczu i z pewnością nie zwiastowały tego, jak
przystojny będzie, kiedy dorośnie.

Tu ciężko było zrobić post, ponieważ raczej przez większość jest uważany za negatywną postać. Więc jako takich niestety ciekawostek nie ma jak u innych (Zu czy Pulpet), dlatego dałam trochę faktów z książki. Jak jeszcze coś znajdę to zaktualizuje tego posta.

6 komentarzy:

 1. Clancy jest debilem i debilem pozostanie. Kropka.
  Amon

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Popieram. Najlepsza postać ever :P

   Usuń
  2. Tak. Clancy jest genialną postacią.
   Robi wszystko aby dojść do zwycięstwa. Pomimo przeciwności losu, ciągle idzie w górę i nic go nie powstrzyma. Kiedy istnieje potrzeba, potrafi zmienić swoje plany. Pomimo tego wszystkiego co zrobił Ruby i Liamowi. Pomimo wszystkiego co zrobił ulubionym postaciom czytelników. Lubię go.

   Usuń
  3. nadal go tak lubisz po przeczytaniu pz??

   Usuń
 3. Clancy giń w piekle!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.