15.04.2016

Okładka do "Wayfarer"


Tak oto właśnie prezentuje się okładka do kontynuacji "Passenger" - "Wayfarer".
Jest to dylogia nie tylko o piratach i podróżach w czasie, ale nie wszystko mogę zdradzić. Dokładny opis znajdziecie w rozwinięciu posta.
Etta Spencer jako cudowne dziecko skrzypiec, miała wielkie plany na przyszłość, ale tragiczny wypadek rzucił cień na jej karierę. Jednak wewnątrz niej wciąż drzemie tajemnicza moc, ściśle powiązana z jej umiejętnościami muzycznymi, o której nawet nie wie. Kiedy jej dwa talenty zderzają się podczas stresującej sytuacji, Etta cofa się o setki lat w czasie.
Etta budzi się zdezorientowana i przerażona, w 1776 roku, w samym centrum krwawej bitwy morskiej. Nicholas Carter, przystojny, młody łowca nagród z korsarskiego statku, został zatrudniony do odszukania i dostarczenia Etty potężnej rodzinie Ironwoods z Kolonii – tych samych co zorganizowali jej skok w przeszłość i z którymi Nicholas ma powiązania. Ale odkrycie, że potrafi podróżować w czasie jest niczym w porównaniu z szokiem, którego doświadcza, gdy odkrywa prawdziwy powód bycia na łasce Ironwoods’ów.
Inny podróżnik w czasie ukradł przedmiot o wartości nie do opisania. Jeśli Etta go odzyska, odeślą ją do jej czasów. Bez opcji wyboru, Etta i Nicholas wyruszają w niebezpieczną podróż przez wielki kontynent, składając w całość wskazówki, pozostawione przez tajemniczego podróżnika. Im bardziej zbliżają się do siebie i końca poszukiwań, prawda o prawdziwej naturze przedmiotu i grze rodziny Ironwoods zaczyna wychodzić na jaw – grożąc jej rozłąką nie tylko z Nicholasem, ale drogą powrotną do domu… na zawsze.
Tutaj podaję link do wywiadu z Alex Bracken o książce: LINK
(uwaga: może zawierać spoilery z 1 części)
P.S. W tym roku książka nie zostanie wydana przez Wydawnictwo Otwarte/Moondrive.

źródło: LINK

2 komentarze:

 1. Cześć:)
  Mam pytanie odnośnie pierwszej części tej książki.
  Czy będzie ona przetłumaczona na polski? A jeśli tak to wiadomości kiedy? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie wydana przez Wydawnictwo Otwarte/Moondrive. Co do kiedy, to wiem tylko tyle, że w tym roku na pewno nie.
   Pozdrawiam. :)

   Usuń

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.