09.12.2016

Nowe informacje o TDMPo długiej przerwie mam parę nowych informacji, nie tylko o filmie.

W tej chwili film jest na dobrej drodze i według planów produkcja ruszy na początku przyszłego roku, a dokładnie marzec, początek kwietnia. Plan filmowy będzie gdzieś w okolicach Atlanty.
Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych fantastycznych newsów o filmie, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Do marca wcale nie jest tak długo.


Nowe okładki serii w UK, oznacza to, że mają dostęp do ebooków po raz pierwszy i niesamowite wydawnictwo Quercus, zaktualizowało okładki w chłodny, elegancki sposób.

Na facebooku powstało wydarzenie Czytaczowe prezenty na Święta, tam już niedługo pojawi się przetłumaczone opowiadanie z punktu Liama.

Nawiązując do powyżej autorka opublikowała usunięty rozdział (post: link). Jak uda mi się tym razem z tłumaczeniem to wyjdzie w praniu. Zepsuty laptop i brak czasu z różnych powodów nie ułatwia zadania.


Z innych rzeczy powiązanych z autorką to niedługo w USA wyjdzie 2 część nowej serii "Passenger", która prawdopodobnie wyjdzie w Polsce w przyszłym roku. Dodatkowo do "Wayfarer" pojawi się opowiadanie "Pathfinder, a Rose Linden story"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze mile widziane :)
Cześć, czołem.